Šventės

Orvidų sodyboje yra svečių namai, kur pirmame aukšte yra erdvi pokylių salė, talpinanti apie 50 žmonių ir didžiulė patogi virtuvė su pagalbinėmis patalpomis.  Savo darbą puikiai išmanančios virtuvės darbuotojos, padės Jums sukurti šventinį valgiaraštį, pagal visus Jūsų norus ir lūkesčius. Švenčiant šventes Orvidų sodyboje Jums nereikės rūpintis svečių nakvyne, nes pastato antrame aukšte Jūsų patogumui yra įrengti 5 kambariai su dušais ir tualetais, talpinantys 21 asmenį.

Visus norinčius paminėti svarbius gyvenimo įvykius (vestuves, jubiliejus, krikštynas ir pan.) kviečiame pasinaudoti šia paslauga. Didelės sodybos erdvės suteiks Jums galimybę savo šventę švęsti ne tik pokylių salėje, bet ir panorėjus persikelti į lauką ar pasivaikščioti bei pasifotografuoti Viliaus Orvido akmentašystės muziejuje.

* – Visiems gyvenantiems apartamentuose ar sodyboje švenčiantiems šventes dovanojamas neribotas apsilankymas ir neribotas leidimas fotografuotis muziejuje darbo laiku (10-19 val.).

Taisyklės

Apmokėjimas. Rezervuojant apartamentus, svečiai privalo sumokėti 30% avansą. Neatvykus laiku avansas negrąžinamas. Prisiregistravus būtina sumokėti likusią pinigų dalį. Už neišbūtą pagal susitarimą laiką pinigai negrąžinami. Už papildomas paslaugas svečiai moka iš karto.

Sauga. Apsigyvenus, prašome laikytis bendrų vidaus tvarkos ir elgesio taisyklių: atsargiai naudokitės elektros prietaisais, nepalikite vaikų be priežiūros – ypač arti vandens telkinių. Už savo sveikatą ir asmeninius daiktus esate atsakingi Jūs patys.

Gyvūnai. Augintiniai į apartamentus įleidžiami tik iš anksto susitarus.

Rūkymas  ir alkoholis. Apartamentuose rūkyti griežtai draudžiama. Maloniai prašome Jūsų rūkyti lauke tik tam skirtose vietose. Saikingas alkoholio vartojimas neperžiangiant ribų yra leidžiamas.

Kita. Draudžiama nešti į lauką vidaus baldus, bei perstatinėti teritorijoje esantį inventorių. Kurkite ugnį tik tam tikslui įrengtose laužavietėse ir šašlykinėse. Nepalikite ugnies be priežiūros.

Išvykimas. Prieš išsiregistruodami atlyginkite nuomos metu padarytą bet kokią materialinę žalą.

Rezervavimas, pasiteiravimas: +370 688 16207, info@orvidusodyba.lt