Poilsis

Salantų regioniniame parke, netoli Salantų miestelio įsikūrusi Orvidų sodyba kviečia apsilankyti ir gerai praleisti laiką, visus pasiilgusius ramybės bei ieškančius gamtos prieglobsčio.

Sodybos pakraštyje, kurios teritorijoje yra V. Orvido įkurtas akmentašystės muziejus po atviru dangumi, lankytojų patogumui bei poilsiui yra įrengti svečių namai. Antrame aukšte yra nuomojami atskiri kambariai su tualetais ir dušais. Svečius priimame siekiant paremti muziejaus veiklą bei V. Orvido kūrybos išsaugojimą.

Tuo tarpu moterys ir vaikai galėtų neribotai lankytis V. Orvido akmentašystės muziejuje, grožėtis meno kūriniais bei įspūdingo grožio gamta, supančia sodybą iš visų pusių, pasisupti, pažaisti tinklinį ar paspardyti futbolo kamuolį.

Sodybos patalpos bei aplinka puikiai pritaikyti lankytojams, tiek norintiems apsistoti sodyboje ilgesniam laikui. Vyrai galėtų maloniai praleisti laiką žvejodami ar gaudydami vėžius toje pačioje sodyboje esančiuose vandens telkiniuose arba netoli sodybos tekančioje Salantos upėje ar Platelių ežere.

Sodybą yra pamėgęs nemažas skaičius gyvūnėlių, tokių kaip šermuonėliai, kiaunės, šeškai, kiškiai, lapės ir stirnelės, kurias galima stebėti besiganančias netoliese esančiose pievelėse, ypač temstant. Gandrai suka ratus aplinkui, norėdami pasigauti vieną ar kitą tvenkiniuose koncertuojančią varlytę.

Sodyba kviečia pasisvečiuoti visus išsiilgusius ramybės, norinčius pabūti gamtoje ir puikiai įrengtose, komfortiškam poilsiui skirtose patalpose.

Taisyklės

Apmokėjimas. Rezervuojant apartamentus, svečiai privalo sumokėti 30% avansą. Neatvykus laiku avansas negrąžinamas. Prisiregistravus būtina sumokėti likusią pinigų dalį. Už neišbūtą pagal susitarimą laiką pinigai negrąžinami. Už papildomas paslaugas svečiai moka iš karto.

Sauga. Apsigyvenus, prašome laikytis bendrų vidaus tvarkos ir elgesio taisyklių: atsargiai naudokitės elektros prietaisais, nepalikite vaikų be priežiūros – ypač arti vandens telkinių. Už savo sveikatą ir asmeninius daiktus esate atsakingi Jūs patys.

Gyvūnai. Augintiniai į apartamentus įleidžiami tik iš anksto susitarus.

Rūkymas  ir alkoholis. Apartamentuose rūkyti griežtai draudžiama. Maloniai prašome Jūsų rūkyti lauke tik tam skirtose vietose. Saikingas alkoholio vartojimas neperžiangiant ribų yra leidžiamas.

Kita. Draudžiama nešti į lauką vidaus baldus, bei perstatinėti teritorijoje esantį inventorių. Kurkite ugnį tik tam tikslui įrengtose laužavietėse ir šašlykinėse. Nepalikite ugnies be priežiūros.

Išvykimas. Prieš išsiregistruodami atlyginkite nuomos metu padarytą bet kokią materialinę žalą.

Rezervavimas, pasiteiravimas: +370 688 16207, info@orvidusodyba.lt